House of Night

Училище за вампири

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
divata_airis

Брой мнения : 148
Местожителство : Cirque Du Freak

ПисанеЗаглавие: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Нед Дек 13, 2009 4:01 am

АФРОДИТА ЛАФОНТ

Афродита е бившата лидерка на "Дъщерите на Мрака" и по природа е злобна, манипулативна, маниак за конкрол, който не се спира пред нищо докато не стане неговата. Нищо чудно, че при първата си среща със Зоуи двете се превръщат във врагове. Нормално обаче, в "Училището за вампири" ("Домът на мрака") нещата не винаги са такива каквито изглеждат и много скоро вятърът може да задуха в друга посока.

Любими книги
"Дяволът носи Прада" на Лорън Уайзбъргър
Книгите за Бриджит Джоунс от Хелън Филдинг

Любими сериали
- "Клюкарката"
- "Сексът и Града"
- "Какво да не носиш" (английската версия)

Любими филми
Харесвам всичко, в което участва наистина секси мъж и не е прекалено абсурдно насилието във филма, защото от подобно нещо ми се гади, което ме прави непривлекателна.

Музика
Наташа Бедингфилд
Джъстин Тимбърлейк
Фърги

Най-добър приятел/ка
Това подвеждащ въпрос ли е? Все едно имам нужда от подобен!

Филмова звезда, по която си пада
Майкъл Розенбаум - всъщност аз не си падам по него, а по героя му Лекс Лутър.

"I’m sick of it. I’m sick of not having the courage to be an absolute nobody"
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://polssysworld.blogspot.com/
mariankata

Брой мнения : 6

ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Съб Дек 26, 2009 2:12 am

Не понасям хора като Афродита, които си мислят, че без тях слънцето няма да изгрее и че всички трябва да им се кланят без да има някаква причина освен това, че те са по-висши и са създадени, за да тъпчат другите
Вижте профила на потребителя
avroro

Брой мнения : 153

ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Сря Дек 30, 2009 3:29 am

любимата ми героиня. умна самоуверена секси. ако прочете и 6-те книги не само 1-вата няма да дранкате глупости
Вижте профила на потребителя http://svet-i-tma.yourforum4u.com/
Eva Stark

Брой мнения : 9
Местожителство : In the Middle of Nowhere

ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Вто Яну 05, 2010 2:04 am

Още от началото знаех, че ще ми хареса, точно както знаех и за някой други герои, и се оказа, че съм била права. Няма да засипвам със спойлери от следващите книги, само ще кажа, че когато се караше на Зи, че не псува правилно просто ме разби!
smilen4eto

Брой мнения : 8
Местожителство : Plovdiv

ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Сря Яну 06, 2010 3:44 am

За нея имах грешно мнение отначало , но вече във втората книга започна да ми харесва и в момента ми е от любимите героини. Харесва ми това че не се съобразява с това какво говори и действа много хладнокръвно!!! Много е точна Smile
puzzle

Брой мнения : 64

ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Пон Яну 11, 2010 10:19 pm

Най яката героиня в цялата поредица.Ако ен бяха тя и Старк досега да съм спряла да чета.Просто мн ме кефи особено последните няколо книги.

Брой мнения : 4
Местожителство : софия

ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Нед Яну 24, 2010 7:30 am

Значи аз съм нова фенка от миналата седмица чета поредицата ма както и да е , Афродита отначато ми изглеждаше като прототипа на наи простата надута кранта ма още в началото на "Измамена" почнах да мисля че има надежда тча момиче да се спаси от прортотията си ,още чакам избрана ма мисля че Афродита и Зоуи ще се съюзът срещу онази уш прототипа на добро Неферет!!!!!!!!!!!!!!!! Crying or Very sad
BloodyRose

Брой мнения : 64

ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Пон Яну 25, 2010 4:26 pm

хах и аз съм така сега като прочетох "Измамена" и като видях "прекрасната" Неферет ква е всъщност Афродита ми се вижда англече сравнение с нея Very Happy ам не знам са ще видим по нататък Very Happy
bobo_pavlovo

Брой мнения : 139
Местожителство : Sofiq

ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Пон Фев 08, 2010 4:51 am

Много готина героиня. ЛИично на мен ми харесва. Very Happy
Вижте профила на потребителя http://supernatural-fans.forummotion.com/forum.htm
Сhild of the night

Брой мнения : 15
Местожителство : Sofia

ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Нед Фев 21, 2010 11:09 pm

Отначало , ми направи лошо впечатление .Но още във втора книга се вижда,че е било грешно . Смятам ,че тя има още да се развива като образ и не е поредната гаднярка.
Untamed

Брой мнения : 11

ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Нед Фев 28, 2010 3:40 am

Винаги съм харесвала Афродита, а с всяка следваща книга все повече. Определено момичето си го бива.
Zi_Erik

Брой мнения : 278
Местожителство : ..Somewhere...

ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Пон Мар 08, 2010 5:50 pm

Ами тя тази снимка е най-хубава..Да наистина в 1-вата книга се държи както вещица, (както казват Близначките Very Happy ) обаче после е супер.Без нея Зи вече нямаше да има баба.Тя е доста самоуверена, знае че си е секси, без никой да й го казва, и да наистина е мн забавно като тя се караше на Зи. Very Happy
ev125

Брой мнения : 71

ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Съб Мар 13, 2010 3:29 am

И аз все повече започвам да я харесвам
bianka

Брой мнения : 107

ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Съб Мар 13, 2010 4:45 pm

С две думи-лошо момиче!
moonlight12whispers

Брой мнения : 8
Местожителство : ~Somewhere~

ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Чет Мар 18, 2010 11:07 pm

Отначало не я харесвах особено,но после (Още в 1 книга) започнах да я харесвам,а сега ми е една от най-любимите герои в поредицата Smile
Blackness

Брой мнения : 328
Местожителство : ...following my dreams.

ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Чет Мар 18, 2010 11:38 pm

Ами ако прочетете Измамена ще разберете защо не смятаме Афродита за не чак толкова лоша Smile

Брой мнения : 16

ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Съб Мар 27, 2010 9:02 pm

Всъщност аз още от 1вата книга си я харесах. Знам, че там беше гадна, но знахе, че ще се промени. Сега я харесвам все повече и повече
swetim

Брой мнения : 56

ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Нед Мар 28, 2010 5:11 pm

И аз в първата книга не я харесвах,но после се промени доста.И тя помогна на Зоуи колкото и уж да я мрази.Казва и истината и не се прави на такава каквато не е.
maksima

Брой мнения : 12

ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Вто Мар 30, 2010 1:05 am

Сега чета Измамена и мога да кажа че Афродита ми харесва даже повече от Зоуи. Може от време на време да се държи много гадно но си има причини, нямам търпение да прочета другите книги интересно ми е какво ще се случи с нея.
ignorance.

ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Пон Апр 05, 2010 12:20 am

Афродита е доста странна. Отначало я мислех за някаква надута уличница, но в края на Измамена и началото на Избрана наистина започна да ми харесва.
ev125

Брой мнения : 71

ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Пон Апр 05, 2010 8:55 pm

И аз така Smile
Stardust

Брой мнения : 1

ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Вто Апр 06, 2010 10:51 pm

Oбожавам Афрофита! Любим персонаж от книгата - най - забавна, печена. В първите две книги наистина си беше голяма кучка, но после самата героиня се промени, особено добра комбина правят и със Зоуи. <333 Момичето на снимката отговаря точно на представите ми за нея, поне там са я нацелили. При моделът,който е избран за кориците, на които се предполага, че е Зоуи, не мога да го възприема, защото тя някак не е виждам като седемнадесетгодишна, но тази не е лоша.
bella97

ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Пон Апр 19, 2010 8:02 pm

Готина е !След като решава да "работи не за себе си, а за Никс".
vaskobg

ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Нед Май 09, 2010 8:29 pm

Афродита е много гогина.Спорет мен нейната лошота е заради родителите.Но ми става жал за нея когато се превръща в човек в "Ирбрана" Razz
House_of_night

Брой мнения : 51

ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Пон Май 10, 2010 9:54 pm

Е, както винаги аз си я представях по-хубава, но като герой на нея може да се разчита и много ме кефи, а Неферет ако я хвана ще я удоша!! Suspect
Neko
Admin

Брой мнения : 276

ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Пон Юни 07, 2010 6:02 pm

Афродитка е адски нещастна заради гадното си семейство, затова се държи злобно. Вижда се , че когато някой е мил с нея и тя си променя държанието. Не е честно да се съди за някого само по обвивката (при нея- доста красива Wink)
vaskobg

ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Пон Юни 07, 2010 9:32 pm

ееее не мога да отреча че нее красива но тя самата по накога се нарича к*чка
sexy_96

Брой мнения : 24

ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Пон Юни 07, 2010 10:56 pm

Героинята ( на снимката ) идеално си подхожда с нрава й. Много е себична и гадна. Страшно много ме дразни!
vikit0o_

Брой мнения : 31
Местожителство : С0фианка ;дд

ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Нед Юни 13, 2010 3:21 am

Как ше е хубава снимката!?Както всички други-ужасен модел!Не ми харесва.А относно самата Афродита-една от любимите ми е.Много ми допада.Отначчало ме дразнеше,щото се пречкаше на Зоуи и Ерик и ,'щото и' се правеше на велика...Обаче после Ерик почна да ме дразни,а Афродита да ме кефи!

И мн ме дразни кат' някой каже АфродиТ,т'ва е мн тъпо хД..Проверете в нета за древногръцката богиня на любовта.Казва се АфродитА хД..
Вижте профила на потребителя http://st-vladimirs-academy.forum-nation.com/portal.htm
dead_by_sunrise

Брой мнения : 21

ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Вто Юни 22, 2010 7:56 pm

Афродита ми е любимия персонаж от поредицата. Да оставим факта, че е красива и си го знае, ама е и много хладнокръвна, саркастична... На моменти забелязвам черти от моя характер в нейния и сигурно затова толкова я харесвам. Обаче откъдето и да го погледнеш, тя е супер печена.
Samantha

Брой мнения : 77

ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Вто Юни 22, 2010 9:43 pm

Не си я представях така - какви са тези бузи?!
Иначе съм й фен, разбира се. Да, дразнеща беше отначалото. Но е готина, дори и да се прави на гаднярка. Всъщност, предпочитах я, когато ми изглеждаше с по-силен характер. Ако не излезе съвсем мекушава, ще си й остана фенка Smile
И дано не остане човек.
Lisa532Kristian

Брой мнения : 42

ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Вто Юни 29, 2010 6:39 pm

сладка и датута но яка Wink
Виолина

Брой мнения : 13

ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Чет Юли 01, 2010 4:08 am

точно така си я представях..изглежда адски зла..еми те с право я наричаха „адската к*чка"
violet

Брой мнения : 23

ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Пон Юли 05, 2010 8:10 pm

Аз също си представях Афродита по този начин. Секси блондинка с хладнокръвен и надменен поглед. На мен лично модела ми харесва, лесно го възприех с моите представи за нея. Ако обаче трябва да говорим за характер, то този на Афродита е в най-голямо развитие. Отначало висички сме на мнението, че тя си беше буквално "адската кучка", но в течение на обстоятелствата маската на злобна и надута започва да се пропуква и тя все повече и повече се променя към положително. Просто досега не и е бил даван шанс да покаже добрата си страна, а и с такова семейство винаги е била притискана да е най-добрата. Но тя много се променя по време на втората книга.. Та Афродита за мен лично е най-интересния герой от поредицата - забавна, различна, красива и непредсказуема Like a Star @ heaven Smile
night_girl

Местожителство : ryse

ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Пон Юли 26, 2010 9:47 pm

абе тая мн ме кефи ... Афродита е богиня на <3 и още в първата книга го показа ама страшно много прилича на мен по характер . Много си я обичам и във 3та книга ''Избрана'' когато Стиви Рей я захапа направо щях да откъча , то това все едно да обият сестра ми ...
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)   Today at 3:46 am

Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next