House of Night

Училище за вампири

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Плажът

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
avroro

Брой мнения : 153

ПисанеЗаглавие: Плажът   Нед Мар 14, 2010 5:44 am

Тъй като плажа в Каварна бе изкуствен, някой от учениците предпочитаха да идват на широката Шабленска плажна ивица, която се намираше само на около 20 минути път с кола.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://svet-i-tma.yourforum4u.com/
Lady_Di

Брой мнения : 85
Местожителство : mraka

ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Пон Мар 15, 2010 1:00 am

Зи обичаше да седи на плажа,тя черпеше енергия от валните,който миеха брега.Една вечер докато седеше и рисуваше,тя усети непознат мирис ... може би беше в опасност???
Вижте профила на потребителя
Zi_Erik

Брой мнения : 278
Местожителство : ..Somewhere...

ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Пон Мар 15, 2010 4:57 am

Слънцето й предаваше дискомфорт, но морето компенсираше малка част.Видя едно момиче, но не й се разговаряше.Отиде далече от нея и седна на пясъка.Загледа се във вълните..
Zi_Erik

ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Пон Мар 15, 2010 5:06 am

Замисли се и се сети къде да се усамоти.Знаеше перфектното място.Там където на никой не му пука за нищо..
Blackness

Брой мнения : 328
Местожителство : ...following my dreams.

ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Пон Мар 15, 2010 9:46 pm

Ед реши да се поплува във морето тъй като тряябваше да се разсъни.На плажа беше пълно със тийнейджъри които имаха татуировки като на вампирите от училището."Проклети хора...само си търсят белята!" помисли си Ед защото наистина беше така.Но всички хора които бяха на плажа го гледаха странно тъй като той беше истински вампир и белега му светеше във сапфирено.
-Ей пич откъде взе това тату?Искам и аз!-Чу се глас зад него.
-Млъкни Джерард!
-Ти не ми казвай какво да правя!Е ще ми отговориш ли?
-Аз съм белязан и ако искаш да знаеш вече съм вампир затова моля те махни се от пътя ми!
-Той е от онези създания...махай се Криси трябва да бягаме!
-Хлапетии!
Най накрая стигна до любимото си място-недалеч от северния край на плажа където имаше скала със форма на стол.Той остави там нещата си и влезе във морето.Духаше бриз и водата беше приятна.След около час Ед излезна, подсуши се и отново отиде към училището.

ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Сря Мар 24, 2010 4:44 am

- Ето го! - провикнах се.
- Най-хубавото място.Тук е прекрасно и ще ме научиш да плувам..Нали? - попита го тя, като съблече потника си.Бе готова за плуване.
- Надявам се, да се науча..но не съм чак толкова напред в материала.Все пак, не съм и чак толкова назад. - усмихна се и свали полата си.
bobo_pavlovo

Брой мнения : 139
Местожителство : Sofiq

ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Сря Мар 24, 2010 4:52 am

Плажът определено беше божестен, а и Ник никога не би предположил, че Ванеса ще го доведе точно тук. Толкова много вадо и точно на място, където третокурсникът никога не би си и помислил, че може да има такова нещо като плаж. Момчето не очакваше още от първото идване тук Вани да иска да се научи да плува, но това се оправда със събличането й на връхните дрехи и запътването към водата.
Ноща беше прекрасна и сигурно водата беше ледено студена, но само ако не беше вампир. Вампирите имаха дарбата да не усещат студа, а даже напротив - да го усещат, но не по същия начин като обикновенните хора, а да го хасерваха и да им беше приятен.
С влизането си във водата и двамата бяха блъснати от една вълна, но ижвивяването беше доста приятно. Луната хвърляше лъчите си право в океана, карайки го той да придаде своя най-красив и приятен за гледане сребърен цвят. Небето беше ясно, а звездите се бяха показали и окрасяваха със светенето си чистото небе, криещо много пророчески тайни.
След краткотраен престой във водата и наслаждаване на гледката, Ник се обади:
- Ееее... Време е да ми покажеш какво можеш с плуването.
Момичето кимна одобрително и започна да показва уменията си.
Вижте профила на потребителя http://supernatural-fans.forummotion.com/forum.htm
Zi_Erik

ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Сря Мар 24, 2010 4:57 am

Ванеса започна да плува и показа това, което можеше.Първо поплува жабешката, а след това се опита и по друг начин, но не се получи.
- Ето, не става! - намуси се момичето и замалко се загледа в небето.После обърна погледа си към Ник.
- Е, покажи ми как да плувам. - каза тя и се усмихна.
bobo_pavlovo

ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Сря Мар 24, 2010 5:02 am

Ник се усмихна, отпусна се и започна да плува по начина на спирнтьорите, а именно - по бързия начин, който се използа от състезателите. Момчето се изправи отново и отсече:
- Цаката е в замаха и дишането. - Момичето го слушаше и гледаше. - Трябва да дишаш нормално и да се отпуднеш. Ръцете ти трябва да се свият и да ги разширяваш максимално. С краката гледай да риташ непретанно, докато с ръцете мооже и по-бавно. Това е. - Примигна Ник. - Сега опитай ти, като спазиш всяка една стъпка. И помни, че са изкюличетлон важни. - Момчето се засмя и загледа Ванеса внимателно.
Zi_Erik

ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Сря Мар 24, 2010 5:05 am

Ванеса послуша всяка една стъпка.И успя.Когато спря да плува извика:
- Успях, успях, успях! - Започна да танцува, забравила че Ник е там.След известно време се осъзна и каза тихо:
- Изивинявай!Просото забравих, че си тук и се отпуснах.. - усмихна се
- И все пак успях. - Идеше й да го прегърне, но остана на място.
bobo_pavlovo

ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Сря Мар 24, 2010 5:09 am

Ник се зарадва изключително много, когато видя, че момичето успява да плува по новия, за нея, начин. Тя започна да танцува от радост и почти бе забравила, че Ник е там, когато го погледна и забеляза странния начин, по който я гледаще. Двамата започнаха да плуват, говорейки си по различни теми. Ник се сети за нещо, което не я бе питял:
- Колкото и да е неловко да те питам!!! - Изчерви се! - В момента имаш ли си приятел!
Вярно беше, че въпросът беше неудобин, но третокурсникът искаше да знае възможно повече неща за Ванеса. Тя се превръщаше в неговата най-добра приятелка тук, което го радваше изключително много.
Zi_Erik

ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Сря Мар 24, 2010 5:13 am

- Не, няма проблеми че задаваш този въпрос..И нямам приятел. - усмихна му се и го плисна с водата от морето.
- Ти имаш ли си.. приятелка? - попита, като и тя се изчерви.Всъщност знаеше, че тук няма, но може да е още с някое човешко момиче.Изчака отговор, като още веднъж го плисна.
bobo_pavlovo

ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Сря Мар 24, 2010 5:17 am

След плискането момчето я хвъри и със смях я преобърнавъв водата. Когао тя се изправи, той отговори на въпроса й:
- Не...! Нямам си приятелка! - Изчерви се той, но въпреки това беше все още усмихнат. - Знаеш ли ти си много добро момиче и си някак различна.
След изричането на последните думи, Ник се изчерни още повече. И той самият незнаеше как можеше това да му се изплъзне от устата, но знаеще едно..! Той започваше да изпитва нещо към Ванеса и това нещо изобщо не беше приятелска обич, а нещо по-силно и странно, за него. Третокурсникът се вгледа в красивото лице на момичето, което бе осветено от луната и придаваше на косите и очите и сребърни оттенъци.
Zi_Erik

ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Сря Мар 24, 2010 5:20 am

Ванеса се усмихна:
- Това е много хубаво! - каза тя, и чак след секунда осъзна какво бе изрекла.Изчерви се.Нещо ставаше с нея.Тя започваше да чувства Ник не просто като приятел..повече от това.Искаше сега да е в прегрътките му, което означаваше само едно..Харесваше го.
bobo_pavlovo

ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Сря Мар 24, 2010 6:01 am

"Това много хубаво!. Това бяха думите, които беше изрекла Ванеса, след като Ник изтърси онова, което искаше да не изтърсва, но се случи и ето сега те двамата седяха гедайки се един друг в очите и мълчеейки. Ник незнаеше какво да прави и в следващия момент вече я беше прегърнал и беше прилепил устните си до нейните. Чувството беше направо невероятно и не можеше да бъде описано просто с думи. То трябваше да бъде преживяно, за да може да се усети, но не и опише. Не се знаеше дали Неси обаче харесава, това което правеше третокурсникът, затова той много бързо я пусна и изрече:
- Съжалявам! - Изчерви се двойно повече отпреди. - Не трябваше да го правя.
Настана тишина, съпроводена от неловко мълчание.
Zi_Erik

ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Сря Мар 24, 2010 4:25 pm

Неса бе задъхна след целувката, но много й хареса.След миг прошепна :
- Напротив, трябваше..да го направиш - Ванеса се приближи до него и го целуна.Устните на Ник бяха просто невероятни.Неса се зарадва, че двамата чувстват едно и също.Бързо се озова в прегрътките му, отново задъхана.Целуна го отново.Целувката не можеше да се опише с думи.Беше..беше..и Неса не можеше да го опише.
bobo_pavlovo

ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Сря Мар 24, 2010 4:35 pm

Ник се зарадва от новината, че и на Ванеса и бе харесало. Тя го зеливаше и цевулаше докато момчето остана без дъх. Ник и се усмихна и двамата излезнаха от водата и застанаха на една скала на плажа.... Ник й заговори:
- Мисля, че не е нужно да ти казвам, че вече сме гаджета. - И двамата се засмяха. - Поне не смъ бовързани, но нищо не се знае. - Той я погледна с игривият си поглед и отново я целуна по намазаните с гланц, устни, чийто вкус беше великолепен.
Zi_Erik

ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Сря Мар 24, 2010 4:40 pm

- Така е, нищо не се знае. - Неса отвърна на палавия поглед на Ник и отвърна на целувката.Винаги оставаше без дъх, след всяка една целувка.
- Може..и да станем обвързани. - Тя каза задъхано и прехапа леко долната си устна.След което, побърза да го целуне..Ах, колко й харесваше..
- Е, какво мислиш да правим? - Леко надигна едната си вежда.
bobo_pavlovo

ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Сря Мар 24, 2010 4:58 pm

- Ами мисля, ако искаш де, да отидем в моята или твоята стая в общежитията. Какво ще кажеш? - Загледа момчето в очите момичето. И двамата се гледаха и мълчаха. Морето все още бушуваше и се чуваше, а времето се заоблачаваше. ЛУната започваше да се скрива от тъмните облаци, които наближаваха.
Zi_Erik

ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Сря Мар 24, 2010 5:01 pm

- Супер идея! - намигна му Неса. - Нека в моята стая, там никой няма да ни прекъсва. - каза дяволито тя и изчака отговора му, но преди това отново го целуна.Този път по-палаво.Хвана го за ръката, като преплете пръсти в неговите.С нетърпение очакваше отговора му.
bobo_pavlovo

ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Сря Мар 24, 2010 5:08 pm

- Съгласен сам. - Погледна я Ник и я целуна. - имам навика да се забърквам в неприятности, а това може да е точно такава, защото ще влезна в женското общежитие, но знаеш ли??? Не ми пука! - Момичето кимна одобрително и се усмихна на момчето. Двамата станаха и хванати за ръце тръгнаха към общежитита, намиращи се до училището.
BleedingDust
Butchering Whore

Брой мнения : 527
Местожителство : [Kaeleer]

ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Чет Мар 25, 2010 12:15 am

Из беше по извехторял 3/4 анцуг и гигантска тениска. От известно време кръстосваше плажа по дължина, като явно размисляваше за нещо. Водата се удряше в краката й, това ставаше все по-силно и по-силно. Тя усещаше идването на прилива. По това време на годината той заливаше почти целия бряг и се отдръпваше на сутринта.

ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Чет Мар 25, 2010 12:19 am

Ед се изненада много когато видя Из да ходи по плажа.Точно нея търсеше от 2 дни насам.
-И-из!-Провикна се той към все още вървящата Из.Започна да подтичва към нея защото искаше да я пита за някой работи колкото се можеше по-скоро.Пясъка беше фин така че не пречеше на Ейдръин да тича по него.Стигна ивицата и видя на нея очертанията на морето което постоянно идваше и се отдръпваше.Той забави леко темпото и видя че Из явно не го чува...нормално все пак беше я извикал от стълбите на училището към плажа.Започна да духа лек ветрец откъм морето и водни капки се плискаха по целия бряг.Най накрая Ед стигна Елизабет.
-О, из точно теб търсех!Не съм те виждал от 2 дни насам...трябва да ти кажа много неща.

Butchering Whore

ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Чет Мар 25, 2010 12:25 am

Из така се беше унесла в мислите си. Доста неща й се бяха събрали на главата, но кога ли не й се бяха събирали.
Когато чу викането на Ейдриън, направо подскочи. Тя се обърна към него и излезе на няколко метра от водата. Анцуга й беше мокър до колене и вода се стичаше от нея.
- Оо, здрасти! - разсеяно каза тя. - Мда, имах доста работа, ходих до Плевен и София, дълга история. - Тъкмо щеше да се отпусне в подробности, когато речта й моментално секна. - Та... какво си щял да ми казваш?

ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Чет Мар 25, 2010 12:33 am

-Хмм...започвам.Та първо да ти кажа че имаме двама нови ученика.Момче и момиче.Момичето е приятно като характер и има...пума...като котка.Но няма значение нали все пак е котка.Закусвах със него и му разясних разни неща.След това обаче идва лошата новина.Втория ученик е от 7 часа тук и със него се случи какво ли не.Първо го заварих в стаята ми...това добре защото ми е секвартирант.След това отидох да вечерям и на връщане към стаята отидох да питам Ванчето дали те е виждала.Обаче от вътре се чуваха странни шумове.Погледнах през ключалката ии...познай.Ванчето и новия ученик лежат във леглото...Шашнах се...нали разбираемо е но за мой късмет дойде момичето.Първо нищо не разбра ама после чу шумовете и остана с мен...колкото да не съм сам.И заедно решихме да ги изненадаме.Направихме примитивен план и влезнахме вътре.Вътре гледката беше потресаваща.Кръв навсякъде...дрехи по леглата и земята...и Ванчето и момчето си лежат и нищо не чуват.Аз за да ги шашна започнах веднага със конското.Това не трябвало онова не трябвало...знаеш.Общо взето това е.[i]

Butchering Whore

ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Чет Мар 25, 2010 12:41 am

Из го слушаше ли, слушаше. Спокойно, търпеливо, с невероятно сериозна физиономия на лицето. Чак когато той приключи тя не се сдържа и изпадна в истеричен смях. Направо щеше да падне на земята.
- Чакай чакай... и си ги заварил в крачка? Сериозно?! Горките деца! - Из го тупна по рамото. - Стига, все едно ти не си бил тийнейджър... случват се такива работи. То те в наш`та държава не са свикнали на строги мерки. Ех, аз като бях в гимназия... - замечтано каза тя. - Е, питаш ли ме мен, от моя милост искат контрацептиви. По-добре да се беше подсигурил, че имат... ще вземат да лепнат някоя болест и да умрат. Тогава Петрова има да чете едни конски...

ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Чет Мар 25, 2010 12:47 am

-Ай..ай..Е чакай де нали са вампири.Ама не просто исках нарочно да ги хвана непотготвени.А и знаеш че това е горе-долу забранено...те още не са свикнали със мисълта че са вампири.Все пак нали тук можем само да се обвързваме без...там знаеш какво.Ама само да беше видяла момчето...такава физиономия няма никъде.Така се опули като им говорих конското.А Ванчето не я знам...тя да се оправя.Просто малко трябваше да поработим със Ник...аа впрочем момчето се казва Никалъс.Всъшност за 5 часа успяха да се запознаят да се влюбят и да се озоват във едно легло.Така де както им казах направо са за гинес.

Butchering Whore

ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Чет Мар 25, 2010 12:51 am

- Ейдриън, Ейдриън, в какви времена живееш? - тя го потупа по рамото и го побутна да вървят към пътечката. - Кой днес ти говори за любов? Хормоните ги бият, особено като са в тази възраст... едно на ръка обикновените, но трябва да се справят и със зараждащото се желание за кръв. Пък и да си имат гаджета им повдига самочувствието. Колко му е. - Из го погледа за секунда - Не знам защо, но имам чувството, че определено се кефиш, че си изнасял конско, а?

ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Чет Мар 25, 2010 12:57 am

-Ааа не знаеш какво ми е!Не е кеф ами...по голямо...така де винаги съм искал да чета конско на някой.Това си беше чиста възможност.А и наистина права си.По наше време във гимназията да си имаш гадже беше нещо свързано с любовта...ами сега.Те само искат да се фукат.И какво като си имат гадже...то нали целта е не да се гледат един в друг а да гледат във една посока.Е както и да е...днешните тийнейджъри не са такива каквито бяхме ние.Не че още не сме...-той се засмя.-...нали все пак си оставаме на 17 завинаги.Въпреки че вече съм на 37.-както си вървяха по пътеката видяха дрехи на един шезлонг.-Ето доказателство за случилото се.-той посочи дрехите.-На Ванеса са...може да й ги занесем а?

ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Today at 5:50 pm

Плажът
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1