House of Night

Училище за вампири

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Скалите край Тюленово

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
trotinetka

Брой мнения : 91

ПисанеЗаглавие: Re: Скалите край Тюленово   Пет Май 21, 2010 9:59 pm

Почувствах се сякаш летя, няма думи, които могат да изразят любовта ми и щастието ми! Тя също отвръщаше на чувствата ми, обичаше ме!
Не можех да се откъсна от нея, устните й бяха по-сладки от мед, по-меки от кашмир и по-прекрасни от всички.
Кожата й бе гладка като мрамор, а косата й мека и буйна в ръцете ми, като водопад.
Исках да крещя от щастие, да полетя, но не и да се отделя от нея. Притисках я силно към себе си и просто не исках да я пускам. Усещах, че скоро ще се задуша, но не ми пукаше, не ми трябваше въздух, щом имах нея.
-Обичам те - прошепнай при едно отдръпване от нейна страна, което ме накара да изтръпна от болка и студ. - Повече от себе си, повече от всичко!
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
imm0rtal

Брой мнения : 227
Местожителство : Sofiq

ПисанеЗаглавие: Re: Скалите край Тюленово   Пет Май 21, 2010 10:10 pm

Колко ли време можехме да останем така? Лично аз - завинаги. Да го целувам, да го обичам, да усещам ръцете му навсякъде по тялото ми.... Не исках да го пускам, но може би трябваше.. Не знаех колко време сме стояли тук на скалите.
Отделих се от него и сърцето ми заби мнооого силно, бунтувайки се. Искаше да не спирам само до там, но още беше рано. Мноого рано.
- Хайде да се поразходим? - казах аз, усмихнах му се и го хванах за ръката в опит да успукоя съррцето си (безуспешно) и го затърпах по някаква пътечка.
trotinetka

ПисанеЗаглавие: Re: Скалите край Тюленово   Пет Май 21, 2010 10:17 pm

Сърцето ми биеше неудържимо, сякаш го шибаха, така болеше.. Отделих се от нея за миг, а вече въздуха ми не достигаше. Боже, каква любов бе тази? Та ние се познаваме от ден, даже и по-малко! А я обичам така лудо.. И боже, има защо! Тя е прекрасна. Красива, забавна, ранима, но и силна, въобще е.. великолепна.
Спряхме се на ръба на една скала, от която гледката към океана бе невероятна, а изгревът тъкмо настъпваше. Преплетох пръстите си с нея и я притиснах към себе си, и така двамата останахме, загледани как настъпваше деня.
Усещах невероятния й аромат и се опиянявах от мириса й. Кожата й бе като наркотик за мен.
И я желаех..
Но не по онзи начин! И не, защото не бе красива или нещо такова. Тя е страхотна! Просто ми стига да е до мен. Не искам нищо повече.
Всъщност.. искам я, но е рано. Още не е дошъл моментът. Искам всичко да е специално, естествено ако и тя го иска.
О.. Мила моя Кейт..
imm0rtal

ПисанеЗаглавие: Re: Скалите край Тюленово   Пет Май 21, 2010 10:21 pm

Когато ме прегърна... Ааах, сърцето ми тупкаше бързо като крилцата на колибри. По дяволите, да! Влюбих се! И това ми харесва. Надявах се само да се получи между нас, защото може и светът да рухне, но няма да ми дреме ако имам него. За него бих убила.. Засмях се, та ние се познавахме от толкова кратко.. Имаше ли значение? Засмях се отново.
trotinetka

ПисанеЗаглавие: Re: Скалите край Тюленово   Пет Май 21, 2010 10:24 pm

Усещах как усмивката й грее, а това топлеше сърцето ми като лъчите на изгряващото слънце.
Моят усмивка също изгря.
-Прекрасна моя... закусвала ли си? - изведнъж се притесних. Дали е закусвала? Ами ако не е? Това не е полезно за нея.
imm0rtal

ПисанеЗаглавие: Re: Скалите край Тюленово   Пет Май 21, 2010 10:35 pm

Усмихнах се широко, сдържайки смеха си. Притесняваше се твърде много.
- Хах, амии... не точно. - очите му се бяха впили в мен със съмнение (или поне така ми се струваше) и изплюх камъчето. - Е, добре де, не съм. - Извърнах очи от него, защото още малко и щях да си споделя всички грехове, а това никак не беше добре. Щеше да оставя доста лошо впечатление. - Но аз.. толкова бързах сутринта! Излязох от Общежитията като фурия, блъснах няколко момичета по пътя си, което никак не им хареса.. Исках да те видя. Исках да разбера дали наистина ще дойдеш и ще ме видиш или просто съм била свалка за една нощ. - Погледнах го тъжно. - Но както и да е, сега не съм гладна, изобщо... Пък и ти си доста по-сладък дори и от шоколад... - усмихнах се по "онзи мой" начин, надигнах се на пръсти и го целунах продължително и...кхъм, неприлично.

Но точно тогава стомахът ми изкъркори гладно, издавайки ме. Ъгх, по дяволите.
trotinetka

ПисанеЗаглавие: Re: Скалите край Тюленово   Пет Май 21, 2010 10:38 pm

Разсмях се и се отделих от нея.
-Не лъжеш много убедително стомаха си, а? - хванах я нежно за ръка и я задърпах към столовата. Това момиче му бе нужно да помирише някое и друго пиле, бе прекалено слабо!
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Скалите край Тюленово   Today at 5:54 pm

Скалите край Тюленово
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2