House of Night

Училище за вампири

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
BleedingDust
Butchering Whore

Брой мнения : 527
Местожителство : [Kaeleer]

ПисанеЗаглавие: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Вто Фев 23, 2010 8:31 pm

Спечелете "Вечна"
#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел

И така, скъпи потребители, имате шанса да спечелите първата книга от поредицата "Безсмъртните" на Алисън Ноел.
Можете да се включите в конкурса по два начина.

Вариант №1: Този, както предния път, ще е за хората, които обичат да се разливат в писане (не е нужно да е много, оригиналността се цени доста повече).
Отговорете на следните въпроси:

1. Иска ли Ви се да можете да чувате мислите на хората и да виждате как всъщност изглежда душата им?

2. Ако можете да четете мислите на хората и да виждате аурите им само за час, какво бихте видели там?

Вариант №2: Този е за по-креативните в рисуването под всякакъв вид, любителите на фотошоп и т.н.
Нарисувайте нещо/направете графика (и т.н. с подобните жанрове, можете също да изпратите снимка, колаж... за каквото имате муза) на тема "Моите мисли"

Моля, който и вариант да изберете, изпратете ни и:
Три имена:
Ник във форума:
Телефон за връзка:
Материалите изпращайте на houseofnightbg@gmail.com

Ако Ви е хванала музата, можете да участвате и с двата варианта. Няма ограничения в броя на графиките/рисунките/снимките, които можете да изпращате.

Краен срок за изпращане на материалите: 23:59 - 9. ІІІ. 2010г.

Личните данни няма да се използват по какъвто и да е бил друг начин, освен при евентуално печелене на конкурса от Ваша страна, при което ние ще ги предоставим единствено на издателя, за да може да Ви бъде изпратена наградата.

Последната промяна е направена от BleedingDust на Сря Фев 24, 2010 9:45 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://hotboys-bg.heavenforum.com/portal.htm
Mitternacht

Брой мнения : 251

ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Сря Фев 24, 2010 2:39 am

Йей...Утре ще измисля нещо за рисуване. ^ ^

Американски форум: Питаш нещо и ти отговарят.
Руски форум: Питаш нещо и теб те питат.
Български форум: Питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.
Вижте профила на потребителя
some_freak

Брой мнения : 24

ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Сря Фев 24, 2010 5:41 pm

Very Happy аз имам идея за рисунка ... ама незнам дали ще я осъществя Very Happy
BleedingDust
Butchering Whore

ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Сря Фев 24, 2010 8:35 pm

Давайте и двете! На мен поне ми е супер интересно какво бихте измислили (: some_freak, ако имаш идея... и поне малко свободно време, хич не се чуди...

Брой мнения : 107

ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Сря Фев 24, 2010 9:44 pm

И аз ще участвам.Успех на всички!
tessairiqs

Брой мнения : 220
Местожителство : Голям0т0 сел0 ..

ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Сря Фев 24, 2010 11:30 pm

Ако успея да измисля какво точно мога да направя по тази тема, ще взема да се развихря в хобито си-фотограгията (: ... пък ако не се сетя, ще напиша нещичко. Във всички случаи ще измисля нещо, за да се включа.

Успех!!
Вижте профила на потребителя http://houseofnightbgschool.vampire-legend.com/forum.htm
Дени

Брой мнения : 28
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Чет Фев 25, 2010 11:07 pm

Ами, скромно и аз да се включа като нова фенка Smile Успех на всички участващи, искам с интерес да видя рисунките и фотосите Smile
Вижте профила на потребителя http://www.facebook.com/denislava.peycheva
Dea
Silky, court-trained liar

Брой мнения : 66

ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Пет Фев 26, 2010 1:19 am

То и мен май ме изби на писане по тази тема... Ще видим какво ще стане.
Успех на всички (:

...show me where it hurts, and I will make it worse...
Вижте профила на потребителя http://crimsonangelline.wordpress.com/
some_freak

ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Пет Фев 26, 2010 4:27 am

вече започнах и мисля, че ще се справя някак xD иии успех на всички ^^
renito0o

Местожителство : на пейката пред вкъщи

ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Нед Фев 28, 2010 2:25 am

Уууу креативност... Може и да се включа, стига да не забравя за крайния срок. Хаха Имам тая склонност!
Untamed

Брой мнения : 11

ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Нед Фев 28, 2010 3:43 am

Звучи интересно, мисля и аз да се включа.
Успех на всички!
Nakata92

Брой мнения : 44

ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Нед Фев 28, 2010 5:05 pm

И аз съм нов потребител и ще се включа но ще отговарям на въпроси.Успех на всички.И аз много ще се радвам да видя какво сте нарисували.
renito0o

Местожителство : на пейката пред вкъщи

ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Вто Мар 02, 2010 9:03 pm

Кас добре, че пусна напомняне за срока, та се хванах да свърша нещо! Пратила съм... Успех на всички Wink
BleedingDust
Butchering Whore

ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Вто Мар 02, 2010 9:15 pm

Ми, да, то колко хора казахте, че ще рисувате, пък ми бяха пратени само отговори на въпросите. И, бам, като пратих сега мейл - народът се сети! Сигурно десетина писма за около час получих. Отговорите съм се зарекла да не ги чета, докато не дойде време да вляза в роля на жури, но рисунките и графиките ме радват супер много! Мисля дали накрая да не напускам всички, но ще видя.

ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Сря Мар 03, 2010 2:11 am

Моята рисунка е готова. Утре ще я сканирам! ^^

tessairiqs

ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Чет Мар 04, 2010 1:13 am

Днес отговорих на въпросите(отказах се от снимането..) само трябва да го напиша на компа и да го пратя, ама проклет мързел ......
Вижте профила на потребителя http://houseofnightbgschool.vampire-legend.com/forum.htm
Dellen

Местожителство : The city of clouds and rainbows

ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Пет Мар 05, 2010 5:50 pm

Току-що си завърших разказа!!! lol! bounce Like a Star @ heaven Very Happy Адски съм радостна!Честно казано,за пръв път пиша разказ и ГО ЗАВЪРШВАМ.Обикновено ме хваща мързела преди да стигна до края или идеята се разраства и се превръща в роман.Така че много се радвам!

УСПЕХ НА ВСИЧКИ!!!
Nereya

Брой мнения : 18

ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Пет Мар 05, 2010 6:59 pm

Ъм,здравейте хора =]
Значи имам един въпрос относно рисунката.. Трябва ли да опишем какво представлява тя и начина по който я виждаме?Или просто само да я изпратя?
Извинявам се ако въпроса ми е глупав,но за пръв път участвам във конкурс.
Иначе успех на всички.
BleedingDust
Butchering Whore

ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Нед Мар 07, 2010 8:39 pm

Ами, по принцип хич не е задължително да описваш какво има на рисунката, но ако имаш желание - може да е само + (:

Брой мнения : 107

ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Пон Мар 08, 2010 11:39 pm

Кога ще бъдат обявени победителите?Благодаря!
BleedingDust
Butchering Whore

ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Пон Мар 08, 2010 11:45 pm

Оставили сме си 10 за решение, така че най-вероятно на 11. Ще видим, ако случайно вземем, че станем бързичко готови (което леко ме съмнява) ще ги пуснем и по-рано. Абе, с две думи - най-късно на 11, но общо взето е, когато вземем решение.

Брой мнения : 30
Местожителство : В градината пълна с рози

ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Вто Мар 09, 2010 1:45 am

Аз също се пробвах. Успех на всички! Smile
Вижте профила на потребителя http://morganvillevampires.bulgarianforum.net/forum.htm
Zi_Erik

Брой мнения : 278
Местожителство : ..Somewhere...

ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Вто Мар 09, 2010 2:08 am

Новичка съм, обаче ще участвам.Мисля да направя първото.Вече го пратих.И успех на всички!

Последната промяна е направена от Zi_Erik на Вто Мар 09, 2010 5:09 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Mitternacht

ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Вто Мар 09, 2010 5:00 pm

Пратих го. Най-накрая. хД

tessairiqs

ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Вто Мар 09, 2010 5:19 pm

И аз преодолях мързела и вчера го пратих (:
hon_fan

Брой мнения : 16

ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Вто Мар 09, 2010 5:31 pm

[b] Моля Ви, кажете ми кога ще излезат книгите след Избрана на български, тъй като прочетох и Белязана, и Измамена, и Избрана. Нямам търпение да прочета останалите... Моля... Кажете... ?! confused
Mitternacht

ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Сря Мар 10, 2010 5:20 pm

O Боже...Защо във всяка тема трябва да го питате. Потърсете малко де. >.< Флууд навсякъде. >>><<< Още повече тази тема няма нищо общо със `Домът на нощта`. О.О

Искам да попитам колко хора ще мога да спечелят книгата? хД

hon_fan

Брой мнения : 16

ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Сря Мар 10, 2010 7:53 pm

Нямам търпение да излязат резултатите ... (: И аз участвах ... (: УСПЕХ НА ВСИЧКИ ...!!

Училище за вампири Белязана House of Night фен форум

Smile clap
Nakata92

ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Чет Мар 11, 2010 1:14 am

Кога ще излезе списъкът с печеливши?
Zi_Erik

ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Чет Мар 11, 2010 1:16 am

Mitternacht написа:
O Боже...Защо във всяка тема трябва да го питате. Потърсете малко де. >.< Флууд навсякъде. >>><<< Още повече тази тема няма нищо общо със `Домът на нощта`. О.О

Искам да попитам колко хора ще мога да спечелят книгата? хД

И аз това щях да попитам? Та .. колко хора ще спечелят книгата?Да знам дали въобще имам някакъв шанс.
tessairiqs

ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Чет Мар 11, 2010 1:21 am

Nakata92 написа:
Кога ще излезе списъкът с печеливши?

Чети нагоре, Кас вече каза Wink
Nakata92

ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Чет Мар 11, 2010 1:24 am

Ок.Мерси разбрах вече. Wink
BleedingDust
Butchering Whore

ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Чет Мар 11, 2010 2:03 am

Печелившите ще бъдат пет. Сега си мъдрим главите над въпроса кои точно. Хич не е лесно х.Х

Брой мнения : 6

ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Чет Мар 11, 2010 2:37 am

Здравейте аз също пратих рисунка, но нещо се е объркало при пращането и не наложи да я пратя отново, но за съжаление 2-рото пращане беше след крайния срок. Бих искала да попитам учавствам ли все още в конкурса? Rolling Eyes
Zi_Erik

ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Чет Мар 11, 2010 2:47 am

Обикновено е така.Е, аз поне имам малък шанс.Вече направо нямам търпение да видя резултатите.Пожелавам още един път, успех на всички!
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)   Today at 5:50 pm

Спечелете "Вечна" (#o1 от Безсмъртните на Алисън Ноел)
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Новата поредица по "Академия за вампири" - "Кръвни връзки"
» Сезон 6, епизод 11 - "Appointment In Samarra"
» БНБ пуска в обръщение златна монета "Свети Наум"
» Държавата - прикритият унищожител на " Културното наследство "
» Пресконференция на тема: "Законът за културното наследство и неговите демони"